W dobie dynamicznego rozwoju technologicznego coraz więcej firm decyduje się na wprowadzenie innowacyjnych urządzeń do swojej działalności. Wyjątkowo ciekawym przykładem jest technologia dotykowa, która oferuje oryginalne rozwiązania, jak stół multimedialny. Urządzenie posiada szerokie zastosowanie w wielu branżach – w edukacji, gastronomii, kulturze, marketingu, medycynie i sektorze publicznym. Wdrożenie tego rodzaju technologii do swojej działalności podkreśli nowoczesny wizerunek firmy i usprawni jej funkcjonowanie.

Stół multimedialny to w dużym uproszczeniu ekran dotykowy w formie stołu z dedykowanym dla niego oprogramowaniem, sprawiający, że biznes, nauka oraz zabawa zyskują zupełnie nowy wymiar. Dzięki profesjonalnym ekranom dotykowym umożliwiamy naszym użytkownikom i klientom interakcję, która ma duży wpływ na postrzeganie działalności oraz budowanie wizerunku marki. Urządzenie jest wielofunkcyjne i poza swoim zasadniczym przeznaczeniem, może też służyć do rozrywki i sprawić, że dzięki niemu nasi pracownicy odetchną chwilę w czasie przerwy. W końcu różnego rodzaju gry zespołowe to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonały sposób na budowanie i integrację zespołu.

Rozrywka dla dzieci

Tego typu zastosowanie przygotowano z myślą o najmłodszych. Stoły takie doskonale sprawdzą się w galeriach handlowych, w specjalnych strefach gier i zabaw. Zaokrąglone kształty i blat ze szkła hartowanego sprawiają, że stół jest przede wszystkim bezpieczny dla jego użytkowników oraz niezwykle odporny na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne. Najczęściej metalowy korpus możemy wybrać w dowolnym kolorze tak, aby możliwa była personalizacja produktu logotypem lub grafiką.

Do użytku publicznego

Stoły te tworzone są na specjalne zamówienie według koncepcji projektanta. Chodzi o szeroką grupę produktów, znajdujących zastosowanie w nowoczesnych muzeach, centrach edukacyjno-naukowych oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Charakteryzują się różnorodnością kształtów i wysoką jakością materiałów wykończeniowych oraz specjalnie dedykowanym oprogramowaniem.