Pomysł na imprezę firmową

Impreza firmowa kojarzy się z nudą i sztucznymi uśmiechami? Sztywna atmosfera, przepełniona grzecznymi i niezbyt głębokimi rozmowami lub nawiązującymi do pracy oraz szukanie wymówek, by szybko się zmyć z towarzystwa – to obraz dotychczasowych imprez firmowych? Wcale nie musi tak być, bo event tego typu może być naprawdę fajny i przynoszący frajdę oraz korzyści.

Krok pierwszy

Pierwsze, co powinno być wzięte pod uwagę to odpowiednie nastawienie. Impreza firmowa ma na celu integrację, więc przez ten jeden wieczór powinno się odrzucić w niepamięć wszelkie podziały, jak na przykład rozłam na szefostwo i pracowników. Każdy jest zwykłym człowiekiem, kolegą na fajnym wyjściu do klubu czy obozie. Powinniśmy być otwarci, wyluzowani i traktować się na równi. Nastawienie na drugą osobę i dobrą zabawę to podstawa.

Krok drugi

Podstawą dobrej imprezy firmowej jest odpowiednia organizacja, która uwzględnia liczne atrakcje. Załóżmy, że szykujemy taką imprezę firmową w Krakowie dla przykładu. Gdzie warto zorganizować wyjście firmowe? Jest wiele możliwości w zależności od tego, jaki charakter imprezy chcemy zbudować. Warto postawić na początek na sportowe emocje, które sprawią, że grupa będzie mogła się wyluzować i jednocześnie po rywalizować, zgrywając się lepiej. Świetnym miejscem będzie klub rzucania siekierami (więcej o klubie na stronie https://www.madaxe.pl/imprezy-firmowe-krakow.html) – tutaj można na równoległych torach rywalizować w rzucaniu do celu. Dodajmy do tego jeszcze nagrodę dla zwycięskiej drużyny – może to być drobny upominek lub coś naprawdę ekstra, jak wypad do spa. Wszystko zależy od budżetu.

Po sportowych atrakcjach kolejnym etapem wyjścia może być impreza bardziej w klubowym stylu, gdzie wszystkich zadowoli dobre jedzenie, darmowy alkohol i możliwość poszalenia na parkiecie w rytmach najlepszej muzyki. Event firmowy w Krakowie, jeśli chodzi o kluby, warto zrobić w wynajętym klubie — w Krakowie wybór klubów jest bardzo duży akurat, więc można wybierać spośród przytulnych, z lożami czy nowoczesnych i bardzo klimatycznych.

Krok trzeci

Najważniejsze jest, by po powrocie do pracy zachowywać się fair w stosunku do siebie i niezależnie od tego, jak daleko zabrnął imprezowy klimat czy jak się wygłupialiśmy na zabawie, nie wypominać tego w trakcie pracy i nie tworzyć zbędnej, toksycznej atmosfery.