Serwis MateoMarket.pl (mateomarket.pl) funkcjonuje od ośmiu lat (od roku 2010) i zdołał przez ten czas zdobyć zaufanie, uznanie oraz aprobatę w oczach zadowolonych klientów. Sklep internetowy zajmuje się zaopatrywaniem w meble, akcesoria, artykuły wykończeniowe oraz budowlane, cechujące się najwyższą jakością. Wynika to z faktu, że w ofercie MateoMarket.pl znajdują się wyłącznie dzieła najznakomitszych polskich producentów i hurtowni. Dzięki temu zamawiający produkty za pośrednictwem portalu mogą mieć pewność, że artykuły doskonale się sprawdzą i służyć będą przez szereg lat.

Wszystkie artykuły zostały skategoryzowane i dokładnie opisane, by klienci odwiedzający poszczególne podstrony mieli możliwość szybkiego znalezienia tego, czego szukają. W jednej z najpopularniejszych kategorii Bezpieczeństwo i higiena znalazły się więc produkty, jak odzież ochronna, nauszniki, przyłbice i kaski, które ograniczą ryzyko wystąpienia wypadku w trakcie codziennych obowiązków.

Nauszniki przeciwhałasowe BH1037 marki Dedra (www.dedra.pl) to niezwykle prosty i intuicyjny produkt, który pomoże ochronić narządy słuchu przed nadmiernym, intensywnym dźwiękiem. W ten sposób, użytkownicy głośnych narzędzi jak piła spalinowa czy młot pneumatyczny, unikną problemów ze słuchem. Regularne narażanie narzędzi słuchu może spowodować trwałe jego uszkodzenie. Nauszniki te nie posiadają żadnych dodatkowych funkcji, dzięki czemu doskonale nadawać się będą dla początkujących majsterkowiczów.

Klienci, wymagający bardziej zaawansowanych funkcjonalności mogą sięgnąć po nauszniki przeciwhałasowe BH1038, również zaprojektowane przez wspomnianego wyżej producenta, Dedra. W przeciwieństwie do modelu BH1037 zostały wyposażone w mechanizm pozwalający na ich składanie oraz dopasowywanie do indywidualnego rozmiaru. Nauszniki te zachwycą więc nawet najbardziej wymagających użytkowników.

W warsztacie lub zakładach hutniczych, gdzie pracownicy narażeni są na działanie wysokich temperatur i spadające wszędzie iskry, nie wolno zapomnieć o przyłbicy spawalniczej uchylnej, która chroni nie tylko oczy, ale całą twarz. Przyłbica DEDRA DES009 to produkt o wygodnej, innowacyjnej formie – materiał, z którego ją wykonano, jest równocześnie bardzo trwały i lekki, dzięki czemu przyłbica nie będzie rozpraszać w trakcie pracy.