W małym mieście pod stolicą o nazwie Łomianki powstała nowoczesna galeria handlowa, która zachwyca designem oraz rozciągającą się nieopodal panoramą Kampinoskiego Parku Narodowego. To tutaj spotyka się cywilizacja oraz czystość natury. Galeria Łomianki oferuje szeroki wybór sklepów i usług oraz zapewnia wiele atrakcji od święta i na co dzień, które są idealne dla każdej grupy wiekowej. Z pewnością każdy w tym miejscu znajdzie coś dla siebie.

Zabawa dla każdego

Galeria Łomianki ma rozbudowany kalendarz specjalnych wydarzeń, które mają miejsce regularnie (są cykliczne) lub odbywają się okazjonalnie od czasu do czasu. Wydarzenia są różne i dedykowane do odmiennych grup wiekowych, więc każdy może dobrze się bawić w trakcie pobytu w galerii.

Dla najmłodszych odwiedzających przygotowano teatrzyk pacynek, na którym opowiedziana zostanie niejedna przepiękna historia i porwie dzieci w wir przygód odległych i bliższych. Maluchy mogą także bawić się na kursach językowych, gdzie zapoznają się z nowym językiem obcym (angielskim lub francuskim) i uczą przez interakcje z uczestnikami oraz nauczycielami, a przede wszystkim przez dobrą zabawę.

W Galerii Łomianki ma miejsce wiele rewelacyjnych warsztatów, w których trakcie przygotowuje się przepiękne dekoracje z dostępnych materiałów. W zależności od sezonu zmienia się tematyka warsztatów i ich zakres. Przedmiotem warsztatów mogą być, np. wianki, ozdoby świąteczne, łapacze snów.

W galerii odbywają się również targi. Jednymi z najpopularniejszych są targi modowe pod nazwą „Hello Fashion — targi polskich projektantów”, w których trakcie możemy zapoznać się ze znanymi osobistościami ze świata mody na polskiej scenie, a także zakupić unikalne stylizacje i materiały. Więcej informacji na temat targów i nie tylko znajdziemy na stronie galerialomianki.pl.

Galeria Łomianki oferuje oczywiście standardowy zakres usług oraz szeroki wybór sklepów o różnorodnym asortymencie. Znajdziemy tu wiele lokali usługowych, rozbudowaną strefę gastronomiczną i kilka świetnie wyposażonych placyków zabaw dla dzieci zarówno wewnątrz i na świeżym powietrzu. Galeria Łomianki to idealna, nowoczesna galeria.