Jeśli szukacie wyjątkowego prezentu dla swojego dziecka, które jest miłośnikiem motoryzacji, koniecznie musicie sprawić mu auto na akumulator. Będzie to perfekcyjna zabawka zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Nie musisz obawiać się brawurowej jazdy swojej pociechy. Wystarczy, że wybierzesz model dodatkowo sterowany przy pomocy zdalnego pilota. Oczywiście prawdziwy rajdowiec nie zadowoli się pierwszym lepszym samochodem. Mały rajdowiec będzie wymagał czegoś bardziej luksusowego. Sprawdzamy zatem, co oferują sklepy.

Trudno znaleźć dziecko, którego nie cieszyłaby przejażdżka samochodem elektrycznym. Najczęściej tego rodzaju pojazdy dedykowane są dla dzieci już od trzeciego roku życia, jednak możemy znaleźć i takie od drugiego roku. W celu zwiększenia bezpieczeństwa koła takiego pojazdu powinny być otoczone gumową opaską, która będzie amortyzować drgania i wyciszać jazdę. Elektryczne auta dla dzieci prowadzą się świetnie na każdym podłożu, także na trawie czy pagórkach. Dziecko samodzielnie może zmienić kierunek jazdy lub prędkość z wolnej na szybką i odwrotnie a wszystko pod okiem rodziców.

Oferta luksusowych modeli

Luksusowe elektryczne auta dla dzieci oferują znacznie lepszą zabawę niż standardowe modele. Samochody takie podczas jazdy świecą światłami, jednak to nie to czyni je wyjątkowymi. To, co zasługuje na uwagę to wbudowany interaktywny panel, który pozwala na trąbienie klaksonem i odtwarzanie melodii. Co więcej, moduł muzyczny posiada radio z wejściem na mini kartę SD oraz Mp3 i port USB a do samego pojazdu dołączony jest pilot kontroli rodzicielskiej, którym rodzic może regulować prędkość jazdy dziecka oraz kierunek jazdy.

Jaka marka będzie najlepsza?

Wybór jest ogromny i zależy głównie od osobistych preferencji dziecka. Świetną ofertą posiada sklep https://zabawki-gry.pl/Samochody-na-akumulator,c,7. Scharakteryzujemy dwa wybrane modele z oferty sklepu. Pierwszy to BMV X6 który posiada dwa napędy 12 V – 45 WAT oraz dwa akumulatory 10 Ah, a jego skrzynia posiada aż sześć biegów o różnym stopniu prędkości: trzy do przodu i trzy do tyłu. Auto posiada też skórzany, wygodny fotel i zapewnia dziecku odpowiednie i komfortowe podparcie podczas zabawy, którą zabezpieczą dodatkowo zapinane pasy na wysokości bioder. Drugie auto to jeep Hellcat, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu maluchowi. Auto świetnie radzi sobie na każdym podłożu, a pociecha może samodzielnie zmieniać kierunek jazdy oraz prędkość. Pojazd posiada interaktywny panel, który pozwala na trąbienie klaksonem i odtwarzanie melodii.