Pamiętacie fasolki wszystkich smaków z Harrego Pottera? Dumbledore nie przepadał za tymi przysmakami, ponieważ w młodości trafił na jedną o smaku wymiocin. Teraz sami możecie przekonać się, jak bardzo wstrząsnęło to jednym z najpotężniejszych czarodziejów w historii. Daj się porwać zabawie, kup Fasolki Wszystkich Smaków i wylosuj taki, który cię zaskoczy pozytywnie lub… mniej przyjemnie.

Fasolki różnych smaków to świetna rozrywka dla całej rodziny. Każda fasolka posiada swój nieprzyjemny w smaku odpowiednik o identycznym wyglądzie i kolorze. Cała zabawa polega więc na tym, że nie wiemy, który smak jest, który i który przypadnie właśnie nam do zjedzenia. Odważysz się? Na stronie https://www.kuri.com.pl/ znajdziemy fasolki różnych marek, przy czym każda oferuje swoiste smaki i zabawę.

W stylu Harrego Pottera

Słodkie żelkowe fasolki z motywem ze świata Harrego Pottera to 20 unikatowych smaków, które są zarówno pyszne, jak również odrażające. Warto dodać, że produkt posiada oficjalną licencję, będzie to więc prawdziwa gratka dla fanów serii J.K Rowling, ale nie tylko, któż wszakże nie doceni możliwości sprawdzenia, jak smakuje robak? Paczka 54 gram mieści aż 54 fasolki, które są niesamowitą zabawą dla każdego śmiałka. Być może w przypływie szczęścia uda Ci się skosztować pysznego jabłka, soczystej wiśni lub dojrzałego banana, jednak przygotuj się również na degustacje takich rarytasów jak wosk z uszu, smak robaka, zgniłe jajo lub glut z nosa.

Jelly Beans Boozled

W każdej paczce tych zaskakujących fasolek znajduje się 16 różnych smaków. Oczywiście połowa z nich jest przyjemna jak np. limonka, jednak druga połowa rozłoży na łopatki nawet największego twardziela, ponieważ może trafić się taki rarytas, jak wymiociny, karma dla psa lub śmierdzące skarpetki… Cała zabawa polega na tym, że smak przyjemny i wstrętny mają identyczny sam kolor i rozróżnić je można tylko po włożeniu fasolki do buzi.