Powołany do życia w 2012 projekt nowoczesne i ekologicznej Galerii Łomianki liczy sobie obecnie już siedem lat, ale wciąż prężnie się rozwija i nie ustępuje konkurencji. Oferta galerii powiększa się i nieustannie zaskakuje nowościami, by jak najlepiej zadowolić swoich klientów oraz przyciągać coraz większą rzeszę odwiedzających. Galeria Łomianki stara się, by każda grupa wiekowa mogła spędzić przyjemnie czas w galerii. Oto co kryje bogata oferta Galerii Łomianki.

Warsztaty

W galerii mają miejsce liczne warsztaty, zarówno dla dzieci i całych rodziny. Każdy może wziąć udział w bezpłatnych warsztatach. Wszystkie materiały są zapewniane przez organizatorów, a stworzone własnoręcznie rękodzieła można oczywiście zabrać ze sobą po zakończonych warsztatach. Tematyka warsztatów jest różna i najczęściej dopasowana do sezonu. W bieżącym roku kalendarzowym w galerii miały miejsce między innymi warsztaty z tworzenia łapaczy snów, wianków jesiennych oraz ozdób bożonarodzeniowych.

Kursy

Jednym z rodzajów wydarzeń, które odbywają się regularnie w Galerii, są kursy językowe dla dzieci. Najmłodsi odwiedzający mają okazję mieć po raz pierwszy kontakt z językami obcymi — w tym przypadku z angielskim lub francuskim. Zajęcia językowe są darmowe i odbywają się w zależności od języka w czwartki lub piątki. Prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, którzy starają się przez zabawę i interakcję wzniecić w dzieciach ciekawość i chęć rozwijania ich umiejętności językowych.

Teatrzyki

W galerii mają miejsce również występy z dedykacją dla dzieci, gdyż chodzi o teatrzyki pacynek. Kukiełki wciągnął dzieci do niezwykłe świata bajek i przygód. Dzieci będą uczestnikami historii, gdyż bohaterowie inicjują interakcję z widzami.

Targi

W galerii mają też od czasu do czasu miejsce targi tematyczne. Popularne są targi mody z udziałem młodych, polskich projektantów. Takie wydarzenie odbywało się już wielokrotnie w Galerii Łomianki pod nazwą „Hello Fashion — targi polskich projektantów”. W takcie wydarzenia można podziwiać unikalne projekty spod ręki doświadczonych twórców mody oraz zrobić wyjątkowe zakupy. Dostaniemy wtedy możliwość nabycia niepowtarzalnych, wysokogatunkowych tkanin.
Warto na bieżąco śledzić stronę https://galerialomianki.pl, by żadne ciekawe wydarzenia nie umknęło naszej uwadze.